Fotografia Ślubna Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Małopolska, Śląsk - Oferta

makijaż ślubny śląsk

W sezonie 2018/2019 ślub z plenerem w wybranym innym dniu 3000zł. Bez albumu 2600zł.

 Oferta ta zawiera:

-fotografowanie podczas przygotowań (goście, detale, zakładanie sukni, makijaż i fryzjer - także w salonie, błogosławieństwo, wyjazd, bramy itp.)

-fotografowanie w trakcie ceremonii (przyjazd pod kościół lub USC, podpisanie aktu, cała ceremonia z przysięgą, wyjście z kościoła, życzenia)

-fotografowanie na przyjęciu (przyjazd, powitanie młodej pary, toast, pierwszy taniec, zabawa, tort, oczepiny i wszystkie atrakcje)

-fotografowanie na plenerze w innym ustalonym dniu - tu wszystko jest możliwe :)

-album tradycyjny wykończony ekoskórą 33x33cm ręcznego wyrobu najlepszych introligatorów z Krakowa z 80-ma fotografiami 15x23cm

-kolor i wzór okładki albumu Młoda Para wybiera z rzeczywistych próbek

-wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości, od 400 do 500 fotografii na pendrive USB 16GB w etui wykończonym jak album

-reportaż w formie prezentacji z podkładem muzycznym w rozdzielczości 1080p zawierający od 150 do 200 fotografii i udostępniony do pobrania

-wszystkie oddawane fotografie są obrobione

- całość materiału zmniejszona i udostępniona do pobrania razem z prezentacją minimalizuje czas oczekiwania na zdjęcia

-podwójny zapis od momentu zrobienia zdjęcia: dwie karty, potem dwa dyski twarde, pliki są przechowywane bezterminowo

-na życzenie osobna galeria na mojej stronie internetowej przygotowana do wyświetlenia na telewizorze lub smartfonie

-dojazd do 120km w dzień ceremonii jak i pleneru w cenie

-w opcji wysokiej jakości fotoksiązka 30x30cm z wodoodpornymi, grubymi 20-ma stronami, indywidualny projekt, wykończony ekoskórą w cenie 300pln (40 stron 600pln)

-w opcji album tradycyjny ze skóry naturalnej wielkośći 42x42cm i fotografiami formatu A4

Zapraszam do kontaktu na foto@czarnyaparat.pl

:)

Reportaż: Zaczniemy od przygotowań, abym mógł uwiecznić emocje im towarzyszące. Pojawiam się nieco wcześniej, aby wszyscy mogli przywyknąć do mojej obecności. Fotografuję najważniejsze momenty, jednak esencją pozostają uczucia widoczne w oczach ludzi, chwile refleksji, także zgiełk, śmiech i towarzyszące im sytuacje. Podczas ceremonii nie tylko skupiam się na Młodej Parze i pozostałych obecnych, ale również staram się oddać na fotografiach urok miejsca, gdzie ona się odbywa. Bardzo ciekawe jest to, co widać na twarzach gości podczas składania życzeń, dlatego wtedy jestem naprawdę blisko. W trakcie przyjęcia weselnego, oprócz szaleństwa na parkiecie, fotografuję wszystko, co podkreśla jego urok – toasty, rozmowy, spojrzenia i gesty, wzajemne okazywanie uczuć. W reportażu bardzo ważne jest dla mnie nie ingerowanie w wydarzenia, jego naturalność, dlatego nie ustawiam nikogo do zdjęć. Wyjątkiem są wspólne fotografie na prośbę Młodej Pary lub gości.

Sesja w plenerze: To otwarty i szeroki temat, ponieważ wszystko zależy od oczekiwań i charakteru Młodej Pary. Dla mnie nie ma na tym polu żadnych ograniczeń. Również zła pogoda nie jest mi straszna, włącznie z warunkami ekstremalnymi. Fotografia niezwykła, ciepła, bajkowa, surowa czy abstrakcyjna – podczas sesji wszystko jest możliwe. Mogę prowadzić ją ja, lub pozostawić częściowo lub w całości to zadanie Młodej Parze. Zauważyłem pewną prawidłowość, jeśli chodzi o plener – moi klienci szukają fotografii  robiących wrażenie, a nie tylko takich, które uznają za dobre i schowają do szuflady. Mając na uwadze powyższe stwierdzenie mogę zaoferować nieco więcej niż rejestrację rzeczywistości.

Materiały: Fotografie od momentu wciśnięcia spustu migawki są zapisywane podwójnie – dwie karty pamięci, następnie dwa dyski twarde. Pliki przechowuję bezterminowo. Gdyby uległy uszkodzeniu do dyspozycji pozostaje moja kopia zapasowa. Albumy, które przygotowuję, wychodzą spod ręki najlepszych introligatorów w kraju. Wszystko w trosce o jak najlepsze końcowe wrażenie i jakość. W swojej pracy używam nośników tylko uznanych firm, które oddaję w eleganckich etui pasujących wzorem do albumu. Młoda Para wybiera wykończenie albumu spośród rzeczywistych wycinków materiałów prezentowanych przeze mnie na przykład na sesji w plenerze.